امروز چهارشنبه, 01 بهمن 1399 - Wed 01 20 2021

منو
1
2
3
4
5
6
7
8
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8

.

در راستای اجرای طرح ابتکاری " یادگار ماه"، تاکنون ۵ پروژه به ثمر نشسته است

 

مهندس مدیح، شهردار شهر بردسکن گفت: از زمان آغاز طرح "یادگار ماه" تا امروز، بتدریج، بهره برداری از ۵ پروژه در سطح شهر آغاز گردید.

در راستای طرح ابتکاری "یادگار ماه" که از خرداد ۹۹ آغاز شد، مقرر گردید که مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر بردسکن در هر ماه، همه تلاش و توان خود را در جهت معرفی یک پروژه شاخص شهری و به بهره برداری رساندن آن، همزمان با اجرای سایر پروژه های دردست اقدام شهرداری به کار گرفته و در هر ماه پروژه ای را بعنوان یادگاری پیشکش شهروندان عزیز شهر بردسکن نمایند که تا به امروز، به لطف پروردگار و تلاش جمعی این مهم تمام و کمال انجام شده است.

 

مهندس مدیح به ترتیب از پروژه‌های تعریض، بهسازی و زیباسازی پل کمیته امداد امام خمینی (ره)، بهره برداری از یک دستگاه مینی‌بوس جدید در بخش حمل و نقل درون شهری، پروژه بزرگ جمع آوری آسفالت فرسوده، زیرسازی و آسفالت بلوار نبوت و کمربندی شهید یوسفی، احداث میدان آزادگان در انتهای بلوار نبوت، نصب و رونمایی از تندیس "پرستار" و "آتش نشان" بعنوان پروژه های تکمیل شده در ماههای خرداد، تیر، مرداد، شهریور و  مهر ۹۹ یاد کرد.

وی همچنین، خرید، نصب و بهره برداری از کارخانه تمام اتوماتیک تولید تایل و محصولات بتنی را به عنوان پروژه شاخص آبان ماه۹۹ عنوان نمود و خاطر نشان کرد در صورت راه اندازی این پروژه و فراهم شدن زمینه لازم، می توان شاهد تحولی در زمینه پیاده رو سازی معابر و تولید محصولات بتنی بود.

لازم به یاد آوری است، پروژه‌های پیاده رو سازی در خیابان های جانبازان، شهدا و ولیعصر (عج)، پیاده رو سازی و احداث پارک خطی در خیابان امام علی (ع)، کف سازی خیابان فرعی درقائم ۳۰، احداث کانال سرپوشیده در کوی شهید باهنر، بهسازی و زیباسازی میدان امام رضا (ع)، نصب جدول و احداث بلوار در حدفاصل میدان آزادگان و مکان پنجشنبه بازار، احداث پل جاده سلامت و کف سازی درقسمتی از پارک ولیعصر(عج)، جزء پروژه های جاری شهرداری است که همگی در دست اقدام می باشد.

مهندس مدیح، در آخر با توجه به شیوع مجدد بیماری کرونا از همه شهروندان عزیز خواست تا نکات بهداشتی را جدی‌تر از قبل رعایت کرده و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی کادر محترم درمان را کمک کنند.

 

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بردسکن

طراحی سایت : وبکــاری