امروز جمعه, 12 آذر 1400 - Fri 12 03 2021

منو
1
2
3
4
6
7
8
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7

.

کلید خوردن اجرای عملیات عمرانی گسترده در مسیر حد فاصل چهار راه عدالت تا چهارراه پارک شهر

محمدحسین مدیح، شهرداربردسکن، از فراهم شدن مقدمات آغازعملیات عمرانی گسترده بمنظورزیباسازی وساماندهی مسیر چهارراه عدالت تا چهارراه پارک خبرداد.
وی در جلسه ای که بمنظور بررسی و رایزنی موضوع مذکور، تشکیل گردید، از اجرای روکش آسفالت مسیر، سنگ کاری جداول حاشیه‌ای، تعویض و مرمت جداول معیوب، نصب پایه چراغهای روشنایی جدید و سطل های زباله و صندلی های زیبا، ساماندهی فضای سبزاین مسیر خبر داده و در مهمترین بخش صحبتهایش "همکاری جدی" همه شهروندان عزیز و بخصوص کاسبان و اصناف محترم را، بمنظور پیشبرد اهداف تعیین شده برای این مسیر خواستارشد.
شهرداربردسکن دراین خصوص گفت: سعی خواهد شد تا پروژه مذکور که مقرر است در ۲ فاز (چهارراه عدالت تا میدان صاحب الزمان و میدان صاحب الزمان تا چهارراه پارک) اجرا گردد، مشمول زمان نشود، با اینحال از شهروندان عزیز خواست تاپیش بینی لازم را داشته باشند.
مدیح، بار دیگر بمنظور تسریع کار و اینکه در نهایت و بعد از تکمیل پروژه مذکور بتوانیم شاهد مسیری زیبا، چشم نواز و در خور شأن شهروندان عزیزباشیم، از عموم شهروندان و بویژه کسبه و اصناف این مسیرخواست، نسبت به زیباسازی و ساماندهی پلها، تابلو، درب و نمای مغازه های خود اقدام نموده و همکاری لازم را با خادمان خود در مجموعه شهرداری داشته باشند.
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بردسکن

طراحی سایت : وبکــاری