امروز چهارشنبه, 19 مرداد 1401 - Wed 08 10 2022

منو
1
2
3
4
6
7
8
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7

.

شهري زيبا با مشاركت شهروندان

کلید خوردن اجرای عملیات عمرانی گسترده در مسیر حد فاصل چهار راه عدالت تا چهار راه پارک شهر
محمدحسین مدیح، شهردار بردسکن، از فراهم شدن مقدمات آغازعملیات عمرانی گسترده بمنظور زیباسازی و ساماندهی مسیر چهارراه عدالت تا چهارراه پارک خبرداد.
وی در جلسه ای که بمنظور بررسی و رایزنی موضوع مذکور، تشکیل گردید، از اجرای روکش آسفالت مسیر، سنگ کاری جداول حاشیه‌ای، تعویض و مرمت جداول معیوب، نصب پایه چراغهای روشنایی جدید و سطلهای زباله و صندلیهای زیبا، ساماندهی فضای سبز این مسیرخبر داده و درمهمترین بخش صحبتهایش "همکاری جدی" همه شهروندان عزیز و بخصوص کاسبان و اصناف محترم را، بمنظورپیشبرد اهداف تعیین شده برای این مسیر خواستار شد.
شهردار بردسکن در این خصوص گفت: سعی خواهد شد تا پروژه مذکورکه مقرر است در ۲ فاز (چهارراه عدالت تا میدان صاحب الزمان و میدان صاحب الزمان تا چهارراه پارک) اجرا گردد، مشمول زمان نشود، باا ینحال از شهروندان عزیز خواست تا پیش بینی لازم را داشته باشند.
مدیح، بار دیگر بمنظور تسریع کار و اینکه در نهایت و بعد از تکمیل پروژه مذکور بتوانیم شاهد مسیری زیبا، چشم نواز و درخور شأن شهروندان عزیز باشیم، ازعموم شهروندان و بویژه کسبه و اصناف این مسیر خواست، نسبت به زیباسازی وساماندهی پل ها، تابلو، درب و نمای مغازه های خود اقدام نموده و همکاری لازم را با خادمان خوددر مجموعه شهرداری داشته باشند.
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بردسکن

طراحی سایت : وبکــاری