امروز چهارشنبه, 19 مرداد 1401 - Wed 08 10 2022

منو
1
2
3
4
6
7
8
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7

.

‍ ابراز نارضایتی شهردار بردسکن از معدود نفرات هنجارشکن و آسیب رسان به اموال عمومی، تجهیزات و مبلمان شهری

ابراز نارضایتی شهردار بردسکن از معدود نفرات هنجارشکن و آسیب رسان به اموال عمومی، تجهیزات و مبلمان شهری

 

مهندس محمد حسین مدیح، شهردار بردسکن از ایجاد خسارات جدی و پرهزینه توسط برخی افراد در سطح شهر و پارک ها خبر داده و از این بابت بشدت اظهار نارضایتی کرد.

وی دست اندازی، سرقت و خسارت به اموال عمومی را مصداق روشن خودخواهی و عدم توجه به حقوق شهروندی دانست و از همه همشهریان عزیز خواست تا ضمن حفظ و نگهداری اموال بیت المال،در صورت مشاهده چنین موردی دراسرع وقت نیروی محترم انتظامی را باخبر سازند.

مدیح با توجه به هزینه بسیار بالایی که هرساله ازمحل ترمیم و بازسازی سطل های زباله، المان های شهری، چراغ های روشنایی معابر، پاکسازی دیوارها و... به شهرداری تحمیل می شود، گفت؛ این هزینه ها می تواند به جای صرف در امور تعمیرات و جبران خسارت، در جاهای ضروری شهر هزینه گردد.

شهردار بردسکن خدمت رسانی مطلوب را در گروی مشارکت و همکاری همه شهروندان عزیز دانست و به تنهایی، رسیدن بدین مهم را کاری دشوار سخت و حتی غیر ممکن خواند.

وی در همین راستا از همه عزیزانی که در جهت حفظ و حراست از اموال بیت المال و تجهیزات مورد استفاده در پارک ها و فضاهای شهری احساس مسئولیت میکنند مراتب تقدیر و سپاسگزاری خود را بجای آورد و به آندسته از هنجارشکنانی که حقوق عمومی و تعدی به حقوق سایر شهروندان برایشان دارای اهمیت نیست و اقدام به تخریب، آسیب ویا سرقت اموال عمومی می‌کنند هشدار داده و رسیدگی و پیگیری بابت این موضوع را از اولویت های مهم مجموعه شهرداری برشمرد.

 

 روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر بردسکن

طراحی سایت : وبکــاری