امروز چهارشنبه, 19 مرداد 1401 - Wed 08 10 2022

منو
1
2
3
4
6
7
8
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7

.

دومین حضور معاون عمرانی وزیرکشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در شهرداری بردسکن

دومین حضور معاون عمرانی وزیرکشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در شهرداری بردسکن

 

همزمان با گرامیداشت هفته شهرداری ها و دهیاری ها، دکتر جمالی نژاد، معاون عمرانی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری های کشور که با پیگیری حضرت حجت الاسلام نیک بین، به منطقه سفر کرده بود، وارد شهر بردسکن شد.

وی به همراه حجت الاسلام نیک بین، نماینده محترم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، ریاست محترم شورای اسلامی شهر، جناب حاج آقای یوسفی و مهندس مدیح شهردار بردسکن، مدتی را به بازدید از پروژه های شهری و درحال اجرا پرداخته و پس از دیدن مناطق مختلف شهر، ساعاتی را نیز برای هم اندیشی، ارائه و بررسی راهکارهای مناسب برای مشکلات پیش روی شهرداری، کمک های مالی برای پیشبرد بهتر پروژه های شهری و عمرانی در محل دفتر شهردار گرد هم آمدند.

دکتر جمالی نژاد، پس از بازدید از شهر، تغییرات ایجاد شده را تحسین برانگیز خواند و با امضای درخواست های شهرداری بردسکن، اظهار امیدواری نمودکه پروژه های شهری با سرعت بیشتری پیش رود.

مهندس مدیح، شهردار بردسکن در این خصوص گفت؛ دکتر جمالی نژاد همیشه با حضور خود در شهرداری ها منشاء خیر بوده اند و امیدوارم  با قول های مساعد ایشان و پیگیری هایی که انجام خواهد شد، شاهد اتفاقات خوبی در حوزه مدیریت شهری باشیم.

 

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بردسکن

طراحی سایت : وبکــاری