امروز چهارشنبه, 07 خرداد 1399 - Wed 05 27 2020

منو
1
2
3
4
5
6
7
8
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8

.

افتتاح بیش از 8 پروژه عمرانی در هفته دولت

من شهرم را دوست دارم

افتتاح بیش از 8 پروژه عمرانی در هفته دولت

بیش از 8 پروژه عمرانی قابل توجه با هزینه ای بالغ بر 3 میلیارد تومان توسط شهرداری بردسکن در هفته دولت افتتاح و بهره برداری از آن ها رسما آغاز شد.

محمد حسن مدیح، شهردار شهر بردسکن با تاکید بر عزم جدی مجموعه شهرداری و اعضای محترم شورای اسلامی شهر و خرسندی از وفاق و همدلی که موجود است، خاطرنشان کرد که همه توان خود و همکارانش را در جهت آبادانی شهر بردسکن بسیج خواهد نمود.

در این جلسه که با حضور مسئولین محترم شهرستان برگزار شد، سرپرست محترم فرمانداری جناب آقای دکتر قاسم پور بهمراه سایرین مسئولین از قسمت های مختلف کارخانه آسفالت، کارگاه تولیدات بتنی، شن شویی و باسکول که به تازگی، همگی در یک مکان مستقر و فعال شده اند بازدید نمودند.

لازم به ذکر است علاوه بر پروژه های افتتاح شده که شامل " نصب انشعاب گاز کارخانه آسفالت و تجهیزات دوگانه سوز توربو جت، احداث باسکول، احداث کارگاه تولیدات بتنی، آسفالت معابر، پارک گل ها، بهسازی پارک 15 خرداد و بهسازی میادین مرکزی و بسیج" می باشند، پروژه های بزگ دیگری در شهر همچون پروژه بزرگ " پیاده روی خانواده" در دست اقدام است که با تاکید بر اتمام پروژه ها در زمان مقرر به بهره برداری خواهد رسید.

 

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بردسکن

 

 

طراحی سایت : وبکــاری