امروز یکشنبه, 28 مهر 1398 - Sun 10 20 2019

منو
1
2
3
4
5
6
7
8
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8

اعضای شورای شهر بردسکن برای سال دوم در سمت‌های خود ابقا شدند

اعضای شورای شهر بردسکن برای سال دوم در سمت‌های خود ابقا شدند

اعضای شورای شهر بردسکن در حالی برای سال دوم در سمت‌های خود ابقا شدند که علی صابری در سمت رئیس شورا، احمد شبانی به‌عنوان نائب رئیس شورا، محمد یوسفی خزانه‌دار و احمد غلامی به عنوان منشی اول و فاطمه رضوانی در سمت منشی دوم شورای شهر بردسکن  برای سال دوم خدمت خود در شورای شهر توسط اعضا انتخاب شدند.

 

صابری عصر امروز در جمع خبرنگاران از تصویب 12 میلیارد تومان بودجه شهرداری در سال جاری خبر داد و افزود: با تعامل اعضا و شهردار بردسکن، بیشتر معابر، مناطق و شهرک‌های بردسکن ساماندهی شده است.

 

وی از زیباسازی ورودی‌های بردسکن و تجهیز زیرساخت‌های فعالیت‌های عمرانی در بردسکن خبر داد و اظهار داشت:  اتحاد و وحدت رمز موفقیت است و در این راستا تلاش کردیم، امور را در یک فضای دوستانه برای خدمت‌رسانی به‌مردم شهر دنبال کنیم.

 

همچنین، شهردار بردسکن نیز در جمع خبرنگاران گفت: برابر اعلام دفتر فنی استانداری خراسان رضوی، بردسکن اولین شهر در ساخت‌وسازهای بدون پروانه نام گرفته است.

 

محمد حسین مدیح با اشاره به‌اینکه بعضی از افراد با داشتن قولنامه املاک مختلف در بردسکن، خرید وفروش این‌گونه زمین‌ها، مشکلاتی را برای شهروندان به‌وجود آورده است؛ متذکر شد: کمیسیون ماده 100 که متشکل از گروهی از کارشناسان و قضات است، در این جلسات رسیدگی به‌پرونده افرادی که بدون پروانه ساخت‌وساز داشته‌اند ، را به‌عهده دارند.

 

محمد یوسفی، خزانه‌دار شورای اسلامی شهر بردسکن، با تایید مشکلات ساخت‌وسازها که بیشتر مربوط به 5 ساله گذشته شهرداری بردسکن بوده و امروز گریبانگیر شهردار فعلی این شهر شده است؛ افزود: در دوره‌ای گروهی چه در شهرداری یا بیرون از شهرداری، مردم را به‌ساخت‌وساز بدون اخذ پروانه ترغیب کردند که امروز این شهر اولین شهر  استان در داشتن تعداد زیادی منازل یا تجاری بدون پروانه ساخت شناخته شده است.

 

خبرنگار:سعیدنوری

طراحی سایت : وبکــاری