امروز چهارشنبه, 26 تیر 1398 - Thu 07 18 2019

منو
1
2
3
4
5
6
7
8
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8

پیام نوروزی سال 1398 شهردار به مردم فهیم شهر بردسکن

باسمه تعالی

یامقلب القلوب و الابصار، یا مدبرالیل والنهار، یا محول ااحول والاحوال، حول حالنا الی احسن الحال

زکوی یار می آید نسیم باد نوروزی

وز این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی

به صحرا رو که از دامن غبار غم بیفشانی

به گلزار آی کز بلبل غزل گفتن بیاموزی

امروز قریب یکسال و نیم است که مردم عزیز نهبندان را در دل کویری بی همتا و البته ، به مقصد کویری دیگر و مردمانی مهربان، خونگرم و دوست داشتنی ترک گفته ام.

بنا ندارم درد دلی را آغاز کنم که خود حدیثی مفصل است ، اما معتقدم اطلاع شهروندان از گوشه ای و  فقط گوشه ای از مشکلات موجود، می تواند نه اینکه موجب نشر بذر نا امیدی گردد که بر عکس همگان را مصمم تر خواهد کرد تا در طی مسیر دشواری که در حرکت  به سمت ساختن یک شهر مطلوب،زیبا و شاد داریم، با دلی قرص تر و خیالی آسوده تر  دست پیمان ما را بفشارند.

کیست که نداند، مشکلات مالی بیداد کرده و دشمن قصد ضربه زدن دارد، اما این قول را بشما داده ام که در سایه الطاف خداوند، به سادگی از حرکت نخواهیم ایستاد و کماکان، هرچند با شتابی کمتر، لیک با تمام توان موجود در جهت سرو سامان بخشیدن به این نقطه از کویر همچون گذشتگان طی مسیر خواهیم کرد. و همچنان هستیم بر آن عهدی که بستیم. خوشحالم که در ادامه راه پر فراز و نشیب انجام وظیفه، نمایندگان کار بلدی از مردم فهیم بردسکن را در قالب اعضای شورای اسلامی شهر در کنارم دارم که همدلی، همزبانی و مهربانی این بزرگواران زبانزد بوده و همیشه پشتیبان بنده بوده و هستند.

و انشاء...که به هنگام خواندن برگ آخراین دفتر  همگی شاد و خوشحال باشیم و در همه ایران بانگ بر آوریم که عبارت" من شهرم را دوست دارم" فقط شعاری بر زبانمان نبود که  ما خواستیم و بدان رسیدیم.

دومین نوروز را در کنار هم می گذرانیم و حدود 17 ماه است که با اعتماد اعضای محترم شورای اسلامی شهر لباس شهردار بر تن کرده ام، خرسندم که پس از بررسی اوضاع و با موشکافی جزئیات موجود، به وعده ای که در نوروز 97 به شهروندان و ساکنان عزیز بردسکن دادم، هرچند بسیار سخت و طاقت فرسا بود اما تا حد زیادی در عمل به آن توفیق حاصل گردید.

گزافه نیست اگر در مدت زمانی که تاکنون در خدمتتان بوده ام، هر روز را آبستن تغییری جدید دیده باشیم که سرخط کاری بنده و همه همکاران عزیزم در مجموعه شهرداری، همواره تلاش برای ایجاد تغییرات مثبت روزانه در شهر بود که به تقریب رسیدیم. گرچه حساسیتی که در خصوص اجرای احسن امور دارم و انتقال این خصلت پسندیده به مجموعه شهرداری، همیشه کمی از سرعت کار می کاهد، اما خرسندیم که آنچه انجام دادیم و می دهیم مطلوب و مورد تایید کارشناسان و اهل فن است و بلحاظ کیفی دارای رتبه مطلوب است.

بد نیست در همین جا فرصت را غنیمت شماریم و  از تمام  بزرگوارانی که به طریق مختلف  ما را از نتیجه کارمان آگاه می کنند تقدیر ویژه نمایم، چه دوستانی که بعضا مورد بی مهری ایشان قرار گرفتیم و چه عزیزانی که با پیام های امید دهنده شان،  به انصاف همواره قوت قلب و انگیزه ای بودند برای ادامه مسیر پر پیچ

وخم مدیریت شهری. لذا چون پویایی را در رویارویی و تقابل هم سو و ناهمسو می دانم، تقاضا دارم هیچ گاه  ما را از نظرات، پیشنهادات و انتقادات خویش بی نیاز نبینند و بهره مندمان کنند.

تمایلی باینکه در قالب پیامی که بمنظور تبریک و عرض شادباش به شهروندان عزیز نگاشته شده،  گزارش عملکردی هم ارائه گردد نیست که کارگاههای  متعدد سطح شهر و تغییرات موجود حوزه های مختلف خود گواه روشنی  بر این موضوع است، اما هر آنچه مکتوب شد نتیجه تلاشم بود تا فقط و فقط اشاره ای بسیار مختصر به وضعیت موجود نمایم. اگر نه پرداختن به مسائل مدیریت شهری حدیثی مفصل است که در حوصله این مقال نمی گنجد و ان شاءا... در وقت خود گزارشی مفصل ارائه خواهد شد.

واما بهار.....

کاش بشود در دومین نوروز و دومین بهاری که در خدمتتان هستم، در این نوبهار تکرار نشدنی98، بی هیچ دغدقه ای با هم و در کنار هم به نظاره بنشینیم پایکوبی و جشنی که حضرت حق تعالی برای زمین و زمینیان تدارک و به را انداخته و گوش دهیم آواز بلبلان و عندلیبانی که گویی سرمست اند از این همه زیبایی و شعبده ی بی پایان خداوندی.

از صمیم قلب، نوروز بزرگ، این عید کهن را به یکایک شما شهروندان عزیز تبریک می گویم و برایتان داشتن دلی خوش و سری سلامت را در کنار خانواده محترم آرزو دارم.

و امیدوارم در سال جدید، همانطور که طبیعت جانی دوباره می گیرد، شرایط به گونه ای رقم خورد که شادی و سرزندگی واقعی را برای همه ما و همینطور ملت بزرگ ایران به ارمغان داشته باشدو ان شاء... تغییر حالمان به احسن الحال را تجربه کنیم. بنده هم در همین جا بار دیگر قول می دهم که همچون گذشته با تمام توان موجود در حوزه مدیریت شهری عمل نمایم، باشد که بلطف خداوند بزرگ بشود قدمی برداشت در رساندن این امانت و مسولیت بزرگی که به دوشم نهاده شده است به سر مقصد مقصود.

در آخر به رسم ادب می خواهم تشکرویژه ای داشته باشم از همه همکاران خوب، مهربان و پر تلاشم در مجموعه شهرداری که به تحقیق همه آنچه امروز در حوزه های مختلف مجموعه مدیریت شهری شاهد هستیم، بی شک  مدیون تلاش بی وقفه این عزیزان است.

با افتخار دست همه این عزیزان را می بوسم و برای ایشان و خانواده این بزرگواران آرزوی سالی خوش توامان با سلامتی و نشاط دارم و با افتخار اعلام می کنم اگر در کنار پشتیبانی بی کم و کاست و صادقانه همه اعضای محترم شورای اسلامی شهر و بزرگواری و مهربانی شهروندان فهیم، همدلی؛  همزبانی و از همه مهمتر رفاقت این دوستان نبود، امروز نبودیم در جایی که اکنون ایستاده ایم.

سالی خوش را برایتان آرزو دارم. 

خدمتگزار شما: محمد حسن مدیح

طراحی سایت : وبکــاری